O nas

Witajcie!

Chciałybyśmy się przedstawić, abyście mogli nas lepiej poznać.

Marzena – nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej i przedszkolu, a od niedawna – również języka polskiego. Mimo, że filologia polska była moim pierwszym kierunkiem studiów, to w metodyce tego przedmiotu odkrywam wszystko na nowo. Często czerpię inspirację z pracy kolegów i koleżanek polonistów, z którymi mogę wymieniać się doświadczeniem na portalach społecznościowych. Zależy mi, aby uczniowie jak najwięcej zapamiętywali z lekcji, dlatego szukam aktywizujących rozwiązań.

Po szkole jestem przede wszystkim fanką 8-letniej Hani, a także dobrych kryminałów i fantastyki (w wydaniu papierowym i filmowym), gier planszowych, a ostatnio także komiksów paragrafowych.

Martyna – od 10 lat nauczyciel języka angielskiego, choć swoją pracę zaczynałam od pracy jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Moja praca jest moją pasją. Uwielbiam tworzyć nowe materiały, wymyślać zabawy i gry analogowe, jak również multimedialne. Staram się prowadzić lekcje z wykorzystaniem wszystkich możliwych urządzeń elektronicznych. Na lekcjach przede wszystkim stawiam na mówienie.

Poza pracą bardzo lubię zaczytywać się w kryminałach lub fantastyce. Jestem wielką fanką muzyki rockowej oraz stałym odbiorcą Netflixa 🙂